Diş Hekimliğinde Radyolojinin Esasları
Diş Hekimliğinde Radyolojinin Esasları
375,00 ₺

Istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. İlknur Özcan’ın editörlüğünde hazırlanan ‘’Diş Hekimliğinde Radyolojinin Esasları’’ (Konvansiyonelden-Dijitale) adlı eser, tamamı  orjinal vakalardan oluşan ileri teknoloji kullanılarak çok net radyolojik görüntülerin  elde edildiği, her biri alanında deneyimli öğretim üyelerinin hazırladığı toplamda 70 yazarlı,  47 bölüm ve yaklaşık 1800 radyolojik görüntü ile 800’ü aşkın  özgün vaka fotoğrafı içeren tamamı renkli, parlak kuşe kağıda basılan 1188 sayfadan oluşan  multidisipliner bir kitaptır.

Diş hekimlerinin öğrenciliklerinden başlayarak tüm akademik hayatları boyunca her seviyede yararlanabilecekleri  alanında yayınlanan iddalı, temel kaynak niteliğinde bir eserdir. 

Tıp Sanat
Tıp Sanat
400,00 ₺

İnsanlığın anatomiyi, sağlık ve hastalıkları anlama çabasında sanatçıların binlerce yıl öncesine dayanan özel bir yeri vardır;

bu kitap, dünyanın en büyük koleksiyonlarından birinden derlenen, düşündürücü ve bazen de merak uyandıran betimlemeleri kullanarak, bu sanatçıların yaratıcılıklarının ve araştırıcılıklarını kutlamaktadır.